Apie mus

Pramogos su keturračiu motociklu

Puiki pramoga jūsų šventei, gimtadieniui, bernvakariui/mergvakariui ar tiesiog puikiam laisvalaikiui visais metų laikais!

Įspūdingos keturračių trasos bei maršrutai vaizdingomis Kauno rajono miško vietovėmis, kalnais, nuokalnėmis, grioviais, upeliais bei upėmis. Atsižvelgdami į kliento patirtį ir norus parinksime labiausiai Jums tinkamą maršrutą bei važiavimo tempą – nuo nesudėtingo ir malonaus pasivažinėjimo iki ekstremalaus, kupino iššūkių maršruto!

Patyręs instruktorius – Jūsų malonaus ir kupino įspūdžių važiavimo garantas! Jis lydės, patars ir padės viso važiavimo metu.

Maršrutai nuo 15 iki 100 kilometrų

Vairuoti keturratį motociklą gali visi turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Rekomenduojame vežti ne jaunesnį nei 12 metų keleivį.

Gera nuotaika garantuota – pabėk nuo rutinos ir patirk neužmirštamus pojūčius jau dabar! Galingi, nauji bei lengvai valdomi keturračiai motociklai. Praleisk laiką gryname ore, gamtoje su puikia kompanija. Garantuojame jums didelę adrenalino ir geros nuotaikos dozę bei nepamirštamus įspūdžius! Įspūdingos keturračių trasos bei maršrutai vaizdingomis miško vietovėmis, kalnais, nuokalnėmis, grioviais, upeliais bei upėmis.

Dirbame su įvairaus dydžio grupėmis

Visi keturračiai motociklai yra nauji ir puikios techninės būklės. Galime išnuomoti net 20 keturračių motociklų, o tai reiškia, kad vienu metu gali pramogauti net 40 žmonių grupė!

Gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui ar tiesiog puikiam laisvalaikio praleidimui! Nenorintiems vairuoti patiems, tačiau norintiems patirti keturračio teikiamus įspūdžius, galime suorganizuoti smagų ir kupiną emociją pasivažinėjimą su instruktoriumi.

Galimas keturračių motociklų pristatymas visoje Lietuvoje. (paslauga apmokestinama papildomai).

ATsiliepimai

Ištrūk iš kasdienybės rutinos

griebk draugus ir lėkite pas mus gaudyti vėjo ir užsikrauti adrenalino už keturračių vairo!
Pažymėkite į viršų